Afsluiting Duikseizoen en ‘Halal’ BBQ

Duikvereniging Submarine Tilburg sluit na afloop van wederom een fantastisch training- en opleidingsseizoen mer de 3 B’s,…
BBQ – Biertjes – en een Berg sterke verhalen.

Het is mooi om te zien en te horen dat onze club bruist van het leven! Met al die vrijgezelle dames en heren, die bijna elke weekend Noordzee duiken, vaak op donderdag en vrijdag nachtelijke escapades maken om het zout op de lippen te krijgen en een stuk vleesch aan de Zeeuwse waterkant te verorberen. Respect voor de vrijwilligers die de evenementen dragen, bewondering voor de mensen die het zwem-uurtje amper uitgezwommen krijgen en zich toch aan de de instructeurs opleiding wagen… Ook de vrij duikers (die vanavond vrij bleken te zijn op de bijna-God uit Oirschot na, klimmen gestaag naar het AIDA 3 sterren filament… Chapeau!  Ook de tekkies bekten lekker weg over hun avonturen in de Baltic en daar gaan we binnenkort ook nog mooie artikelen over lezen, dus houdt de site in de gaten.

Subbies, tot snel allemaal aan de waterkant, evenement of training! Fijne vakantie… Dive safe!

Hieronder nog een impressie van de BBQ…

Afsluiting duikseizoen Wijkermeer – Gilze

2 antwoorden op “Afsluiting Duikseizoen en ‘Halal’ BBQ”

  1. Zo te zien een echt sportief team. Allemaal met een flesje bier aan de mond. Was jaren geleden ook al zo. Hihihi

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *