Duik en Freedive evenement Zevenhuizerplas

Het is lekker duiken in de Zevenhuizerplas!

Op zondag 16 september was het tijd voor het eerste gecombineerde perslucht & freedive uitstapje in de geschiedenis van onze club. Volgens betrouwbare bronnen zou er veel vis moeten zitten op de Zevenhuizerplas, dus hup die kant uit.

En was inderdaad een super leuke plas. Jo en Tahar hebben lekker met perslucht gedoken en veel vis gezien, waaronder diverse grote snoeken, paling en zoetwaterkreeften. Joeri en Bas hebben veel gave freedives gemaakt, waaronder verschillende naar de bodem op 22 meter. Het was lekker weer en ook de watertemperatuur liet niets te wensen over.

Bas die opstijgt na de duik

Ook leuk, er zijn verschillende plekken aan de Zevenhuizerplas waar ook lekker gerecreëerd kan worden, Joeri en ik zagen de barbecue al staan!

De Zevenhuizerplas ligt er rustig bij!

Jo, Tahar en Joeri bedankt voor de deelname en ik hoop dat er een volgende keer meer mensen mee zullen gaan!

Bas

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *